REKRUTACJA RUSZYŁA!​

ZGŁOŚ SIĘ I ZMIENIAJ ŚWIAT!

?

Cześć! Cieszymy się bardzo, że chcesz wziąć udział w pierwszej edycji wydarzenia „Ja też mam wpływ!”! Zgłosić się możesz indywidualnie lub zespołowo, o tym z resztą więcej przeczytasz w FAQ lub w formularzu zapisowym na dole strony.

Jeżeli interesowałoby Cię przeczytanie regulaminu, to znajdziesz go TUTAJ.

CZYM JEST „JA TEŻ MAM WPŁYW!”?

Już we wrześniu spotkamy się we Wrocławiu, aby zrobić trochę dobrego. W ciągu 5 godzin będziecie w czteroosobowych zespołach opracowywać swoje projekty społeczne, aby potem w zaledwie trzyminutowym wystąpieniu przedstawić je w formule podobnej do elevator pitch. Nad waszymi postępami stale czuwać będą doświadczeni mentorzy, którzy odpowiedzą na każde pytanie i podzielą się swoją wiedzą. Najwyżej oceniane projekty dostaną nagrody o wartości tysiąca złotych.

Kto może wziąć udział?

W wydarzeniu może wciąć udział każdy, kto ma między 13 a 19 lat i chodzi do szkoły we Wrocławiu.

Czy wydarzenie jest bezpłatne?

Tak, projekt jest finansowany w ramach Mikrograntów NGO finansowanych z budżetu gminy Wrocław, dzięki czemu jest on całkowicie darmowy dla uczestników.

Czy muszę mieć jakieś doświadczenie?

Nie! Na miejscu będą na Ciebie czekali doświadczeni mentorzy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Możesz zarówno mieć za sobą kilkaset projektów, jak i być na samym początku społecznej drogi.

Czy cały zespół musi być z jednej szkoły?

Zdecydowanie nie. Wiemy, że często przyjaźnicie się z ludźmi z całego miasta, także zespoły jak najbardziej mogą składać się z osób z różnych szkół!

Czy mogę zgłosić się indywidualnie?

Tak, ale konkurs jest drużynowy, w związku z czym zostaniesz przez nas przydzielony do drużyny i razem z innymi „wolnymi strzelcami” będziecie pracować nad swoim projektem.

Czy będzie zapewnione wyżywienie?

Na uczestników będzie czekało pyszne jedzonko! ❤

Mam inne pytanie, jak mogę się z wami skontaktować?

Śmiało pisz na kontakt@szkola20.com!