Poznaj nasz zespół

Julian Wąsek

Co-Founder & Prezes Zarządu

Pomysłodawca Szkoły 2.0, student Politechniki Wrocławskiej. Człowiek, który każdą wolną chwilę w życiu poświęca na poszerzanie wiedzy o swojej pasji – edukacji. Miłośnik fińskiego systemu edukacji, motocykli oraz małych i dużych zwierząt. Za swoją działalność społeczną został wyróżniony przez Forbes w ramach listy 25 under 25.

Maja Reda

Co-Founder & Wiceprezes Zarządu

Studentka pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Zarażona pasją do edukacji chce zmieniać ją na lepsze. Działaczka społeczna i samorządowa.

Mateusz Kasprzak

Członek Rady Fundacji

Student politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktywny działacz polityczny, samorządowy i społeczny. Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Lubań. Miłośnik Dolnego Śląska i muzyki electro.

Aleksandra Rewers

Wolontariuszka

Zafascynowana nauką psychologi i czytaniem książek psychologicznych i samo-rozwojowych. Zamiłowana w budowaniu relacji ze swoim JA. Miłośniczka tańca, kotów i pisania. W swoich działaniach kieruje się zmianą schematów zachowań w świecie jak i w życiu osobistym.

Piotr Trzciński

Wolontariusz

Interesuje się prawem i polityką krajową jak i zagraniczną. Jest także miłośnikiem starych filmów jak i dużego kubka kawy.

Zuzanna Chylińska

Wolontariuszka

Interesuje się samorozwojem i budowaniem samoakceptacji. Jest także miłośniczką kotów oraz kultury koreańskiej i tańca.

Łukasz Skowron

Wolontariusz

Absolwent inżynierii University of Oxford, certyfikowany tutor Collegium Wratislaviense, neurodydaktyk pracujący nad matematyką i fizyką w modelu mistrzowskim z podopiecznymi, uwielbia psychologię, filozofię i rysunek.

Angelika Głowacka

Wolontariuszka

Simka Renesansu. Absolwentka wielu kierunków na UMK w Toruniu. Od lat związana z digitalem (Social Media, Public Relations, Copywriting, AI, IoT, UX/UI, HR). Interesuje się nowymi technologiami i psychologią. Była książkoholiczka. Always Potterhead⚡. Obecnie Prezes w Toastmasters Sokrates Toruń, oddana wolontariuszka oraz szefowa swojego czasu 👻.

Na co czekasz?