Poznaj nasz zespół

Julian Wąsek

Co-Founder & Prezes Zarządu

Pomysłodawca Szkoły 2.0, student psychologii. Wpisany przez magazyn FORBES na listę 25 under 25. Trener technik szybkiej nauki, wieloletni społecznik oraz edukacyjny wizjoner. Prywatnie miłośnik sportu, zwierząt i podróżowania.

Maja Reda

Co-Founder & Wiceprezes Zarządu

Studentka pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Zarażona pasją do edukacji chce zmieniać ją na lepsze. Działaczka społeczna i samorządowa. Wielbicielka herbat, dobrych książek i górskich wypraw.

Mateusz Kasprzak

Executive Officer

Student politologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktywny działacz polityczny, samorządowy i społeczny. Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Lubań. Miłośnik Dolnego Śląska i muzyki electro.

Zuzanna Bernaś

Koordynatorka zdrowia psychicznego

Studentka psychologii na Uniwersytecie Opolskim. Zafascynowana tematami samorozwoju, nawyków oraz różnic indywidualnych. Prywatnie miłośniczka jeździectwa, muzyki, książek i adrenaliny. Człowiek potrzebujący wyzwań, a przy okazji zwierzolub.

Angelika Głowacka

Executive Assistant

Simka Renesansu. Absolwentka wielu kierunków na UMK w Toruniu. Od lat związana z digitalem (Social Media, Public Relations, Copywriting, AI, IoT, UX/UI, HR). Interesuje się nowymi technologiami i psychologią. Była książkoholiczka. Always Potterhead. Obecnie Prezes w Toastmasters Sokrates Toruń, oddana wolontariuszka oraz szefowa swojego czasu.

Dominika Kanik

Dyrektor marketingu

Studentka komunikacji wizerunkowej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktywnie działa w social mediach, gdzie stara się zarażać innych swoimi pasjami. Wolny czas kocha spędzać w kuchni, na spacerze z psiakiem lub w podróży. Miłośniczka wszystkiego, co wiąże się z włoską kulturą.

Dominik Ilnicki

Executive Assistant

Młody działacz społeczny, który swoją przygodę NGOsami zaczynał w 2022 roku, realizując własny projekt społeczny. Zdobywał doświadczenie w wielu różnych organizacjach, tworząc wydarzenia i koordynując projekty zarówno te ogólnopolskie, jak i międzynarodowe.

Kinga Hucz

Wolontariuszka

Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym w Częstochowie. Pierwsze kroki w dziennikarskie stawiała na portalu internetowym Deon. Współtwórczyni wydarzeń chrześcijańskich. Miłośniczka gór i podróży. Ceni sobie relacje i czas spędzony na wartościowych rozmowach. Lubi pomagać innym i umożliwiać im samorozwój.

Sofiia haidai

Wolontariuszka

Fanka Shreka. Ulubione zwierzaki to kotki, w następnym życiu chce być ptakiem. Zachwyca się przyrodą i światem wokół. Nieodmienna część jej życia – spacerki na powietrzu. Czasami lubi coś narysować w zimny dzień z kubkiem herbaty.

Nikola Soboń

Wolontariuszka

Założycielka Soul Of Us, czyli inspirującego projektu, w którego skład wchodzi m.in. międzynarodowy podcast. Na co dzień jednak i pióro nie jest jej obce – pasjonuje się ona tworzeniem tekstów: od artykułów, przez wiersze, aż po copywriting. Jeśli tylko coś ją zainteresuje, od razu zapala się do pracy i rozpoczyna działanie! Prywatnie miłośniczka piesków i pierogów.

Barbara Leszczyńska

Wolontariuszka

Miłośniczka sztuki, musicalu, teatru oraz książek wszelkiego rodzaju. Osoba która nie boi się wyrażać siebie i mówić głośno o swoich przekonaniach. Swoje życie opiera na lepszym poznaniu siebie i zmiany przyszłości na lepsze. Przełamywanie stereotypów, walczenie o dobro innych i wieczny uśmiech na ludzkich twarzach to jej misja. Nie opuszcza jej wieczna energia, uśmiech, dobre poczucie humoru i największa miłość jej kot.

Jessica Aniśkiewicz

Wolontariuszka

Pasjonatka neurobiologii i tematów związanych zarówno ze zdrowiem fizycznym, jak i psychicznym. Pragnie działać na rzecz rozwoju człowieka i społeczeństwa po to, by jakość ludzkiego życie ulegała stałej poprawie. Fascynuje ję słowiański folklor, a także język i kultura japońska. Nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej i dobrego podcastu włączonego w tle.

Zuzanna Chylińska

Wolontariuszka

Interesuje się samorozwojem i budowaniem samoakceptacji. Jest także miłośniczką kotów oraz kultury koreańskiej i tańca.

Piotr Trzciński

Wolontariusz

Interesuje się prawem i polityką krajową jak i zagraniczną. Jest także miłośnikiem starych filmów jak i dużego kubka kawy.

Julia Bulczak

Wolontariuszka

Uczennica edukacji domowej. Interesuje się ogólnopojętą sztuką i neuronauką. Miłośniczka zwierząt i roślin.

Julia Głębocka

Wolontariuszka

Uczennica liceum w chmurze. Kocha podróżować i poznawać świat. Interesuje się psychologią i samoświadomością. Lubi zgłębiać różne działy geografii i matematyki.

Natalia Urbańska

Wolontariuszka

Uczennica liceum z nauczaniem domowym, interesuje się prawem i językami. Uwielbia szopy, koty i japońskie jedzenie. W wolnym czasie lubi malować i słuchać muzyki.

Jakub Lis

Wolontariusz

Student Uniwersytetu Wrocławskiego, na wydziale historycznym. Uczestnik wielu akcji charytatywnych takich jak „Bank Żywności”. Hobbystycznie felietonista, eseista i reportażysta.

Na co czekasz?