flagowy warsztat

Techniki szybkiej nauki

W szkole nauki jest sporo — to niepodważalny fakt, ale czy znajduje się tam chociaż jedna lekcja poświęcona temu jak się uczyć? Są tacy, którzy uczą się 2 godziny i zdają sprawdziany na 6, a są i tacy, którzy mimo siedzenia nad książkami do później nocy zdobywają 1 lub 2. Co ich zatem różni? Pierwszy zna techniki szybkiej nauki!

Podczas warsztatu udowadniamy, że nauka nie musi kojarzyć się z nieprzespanymi nocami, wystarczy znać odpowiednie metody i ich przestrzegać. Jesteśmy pełni wyrozumiałości i zrozumienia oraz staramy się pracować na konkretnych przypadkach (case study), żeby maksymalnie zindywidualizować zajęcia. Dedykujemy ten program każdemu uczniowi, narzekającemu na ilość nauki, bo daje on narzędzia, dzięki którym można „odkopać się” i zyskać dużo więcej czasu na rozwój i swoje pasje.

U nas w fundacji

Czas trwania: 1 godzina zegarowa
Gdzie:
U naszego partnera – WSB Wrocław
Koszt:
Zajęcia są bezpłatne

U Was w szkole

Czas trwania: 1 godzina lekcyjna
Gdzie:
w Waszej szkole
Koszt: Z
ajęcia są bezpłatne

Wszystkie zyski z zajęć organizowanych przez Szkołę 2.0 są przekazywane na realizację innych projektów fundacji.

Co trenujemy w trakcie zajęć?

  • Zarządzanie czasem w nauce
  • Budowanie motywacji do nauki
  • Technikę Pomodoro
  • Łańcuchową metodę skojarzeń
  • Metodę testu zderzeniowego…

… i wiele wiele więcej!

Trener, który poprowadzi zajęcia z efektywnej nauki

Julian Wąsek

Pomysłodawca Szkoły 2.0, student Politechniki Wrocławskiej. Człowiek, który każdą wolną chwilę w życiu poświęca na poszerzanie wiedzy o swojej pasji – edukacji. Miłośnik fińskiego systemu edukacji, motocykli oraz małych i dużych zwierząt. Za swoją działalność społeczną został wyróżniony przez Forbes w ramach listy 25 under 25. W jego wykładach i warsztatach wzięło już udział ponad 1000 osób.

Jeśli chcesz zapisać grupę na warsztaty, wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy:)

Miejsce zajęć

6 + 6 =

Dołącz do zmiany. Zaangażuj się w wolontariat, wesprzyj, opowiedz znajomym. Zacznij już dziś.