Koleżeńska Pomoc Psychologiczna

Koleżeńska Pomoc Psychologiczna

Jak pokazał nasz raport, nastolatkowie nie oceniają dostępnej w szkole pomocy psychologicznej zbyt dobrze. A powinna to być przecież pierwsza deska ratunku. Dlatego zdecydowaliśmy, że trzeba postawić na powszechną znajomość pierwszej pomocy psychologicznej. Skoro wszyscy wiemy (mam przynajmniej taką nadzieję), w jaki sposób przeprowadzić sztuczne oddychanie, to dlaczego nie potrafimy pomóc rówieśnikowi w potrzebie?

To pilotaż

Projekt który aktualnie będziemy realizować (2 weekendowe warsztaty), to pilotaż. Projekt wydaje nam się tak ważny i kluczowy, że jeżeli okaże się, że będzie on spełniał swoje zadanie, to będziemy chcieli kontynuować go nie tylko we Wrocławiu. Aktualnie projekt finansowany jest w ramach Mikrograntów NGO.

Aby przejść na stronę projektu oraz do zapisów naciśnij TUTAJ.

Trzymajcie rękę na pulsie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.